ZDJECIA2

O MNIE

Nazywam się Kasia Betnarska, jestem architektem wnętrz. Kiedyś postanowiłam, że będę mieć ciekawą  pracę i z zacięciem studiowałam prawo. Skończyłam studia, popracowałam w „wymarzonym” zawodzie i  wiedziałam już czego na pewno nie chcę robić.

Zainteresowanie architekturą i designem zawsze gdzieś we mnie było. W czasie studiów podręczniki prawnicze przegrywały z Dobrym Wnętrzem, Elle Decor Italia i katalogami IKEA.

Zainteresowanie przeszło w stadium obsesji podczas budowy domu. Studiowałam samodzielnie wytrzymałość materiałów, ergonomię i kompozycję. Skończyłam kurs projektowania, po którym z przekonaniem uznałam: wiem, że nic nie wiem. Ale to był impuls do podjęcia decyzji o kolejnych studiach, tym razem na kierunku Architektura Wnętrz.

Mimo, że siedziałam nad projektami po nocach, to nie była ciężka praca. To była fantastyczna zabawa. Moja wiedza została uporządkowana, pasja wciąż się rozwija, a ja dalej się bawię projektując domy i wnętrza.

Moje projekty można zobaczyć na stronie firmowej www.proszewejsc.pl

ZDJECIA o blogu

źródło: http://www.pinterest.com/betnarska/boards/

O BLOGU

Blog to zbiór informacji o niebanalnych projektach, dobrych produktach i trendach. To także miejsce, gdzie chcę się dzielić inspirującymi zdjęciami od najlepszych stylistów wnętrz i fotografów z całego świata. Czasem pochwalę się tym co aktualnie projektuje, albo wyrażę moją opinię na temat projektu lub produktu. Opinię popartą wiedzą i doświadczeniem, ale wciąż subiektywną.

Pod kategorią lifestyle będę gloryfikować życie w zgodzie z sobą i z naturą.

Jeśli chcesz się przedstawić, coś powiedzieć, zapytać, podzielić się swoją opinią, albo zlecić projekt napisz. Możesz mnie też znaleźć na Facebooku i Pinterescie i mailu: kasia@klikinterior.pl