O MNIE

ZDJECIA2

O MNIE

Nazywam się Kasia Betnarska, jestem architektem wnętrz. Kiedyś postanowiłam, że będę mieć ciekawą  pracę i z zacięciem studiowałam prawo. Skończyłam studia, popracowałam w „wymarzonym” zawodzie i  wiedziałam już czego na pewno nie chcę robić.

Zainteresowanie architekturą i designem zawsze gdzieś we mnie było. W czasie studiów podręczniki prawnicze przegrywały z Dobrym Wnętrzem, Elle Decor Italia i katalogami IKEA.

Zainteresowanie przeszło w stadium obsesji podczas budowy domu. Studiowałam samodzielnie wytrzymałość materiałów, ergonomię i kompozycję. Skończyłam kurs projektowania, po którym z przekonaniem uznałam: wiem, że nic nie wiem. Ale to był impuls do podjęcia decyzji o kolejnych studiach, tym razem na kierunku Architektura Wnętrz.

Mimo, że siedziałam nad projektami po nocach, to nie była ciężka praca. To była fantastyczna zabawa. Moja wiedza została uporządkowana, pasja wciąż się rozwija, a ja dalej się bawię projektując domy i wnętrza.

Moje projekty można zobaczyć na stronie firmowej www.proszewejsc.pl

ZDJECIA o blogu

źródło: http://www.pinterest.com/betnarska/boards/

O BLOGU

Blog to zbiór informacji o projektach, dobrych produktach i trendach. To także miejsce, gdzie chcę się dzielić inspirującymi zdjęciami od najlepszych stylistów wnętrz i fotografów z całego świata. Czasem pochwalę się tym co aktualnie projektuje, albo wyrażę moją opinię na temat projektu lub produktu. Opinię popartą wiedzą i doświadczeniem, ale wciąż subiektywną.

Pod kategorią lifestyle będę gloryfikować życie w zgodzie z sobą i z naturą.

Jeśli chcesz się przedstawić, coś powiedzieć, zapytać, podzielić się swoją opinią, albo zlecić projekt napisz. Możesz mnie też znaleźć na FacebookuPinterescie, Instagramie i mailu:kasia@klikinterior.pl

2 Responses to “O MNIE”

  1. urzadzeni

    Jetem pod wrażeniem determinacji w dążeniu do celu, podziwiam takich ludzi 🙂 Robić to co się lubi w życiu to największe szczęście 🙂

    Odpowiedz
    • Marek

      Absolutnie! Sprawdzilem to na sobie i zadzialalo!! Tak trzymac i wszystkiego najlepszego : ) Dzieki za ciekawy blog i prace na super poziomie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Basic HTML is allowed. Your email address will not be published.

Subscribe to this comment feed via RSS