Staffagepl-0037-choinkiZakładając blog mniej więcej rok temu myślałam, że będzie on po prostu moją obrazkową bazą informacji o dobrych produktach, designie i trendach. Że będę sobie na nim gromadzić inspiracje i moje własne prace i projekty. Już w pierwszym miesiącu mojej blogerskiej przygody zostałam jednak zaproszona na warsztaty stylizacji i urządzania wnętrz. I tak się zaczęło.

Ostatni rok był pasmem wspólnych wyjazdów, eventów, targów i warsztatów. Czasem chciałam z tego zrezygnować, bo te akcje pochłaniają energię i czas i odciągają mnie od tego co lubię najbardziej czyli szkicowania, kreślenia, obmyślania i konstruowania w zaciszu mojego małego biura na poddaszu.

Staffagepl-0246

Jednak niełatwo zrezygnować z czegoś, co daje tyle przyjemności, satysfakcji i w dodatku rozwija pasje. Za każdym razem kiedy dostawałam zaproszenie na wspólny wyjazd albo kiedy Ula dzwoniła z wiadomością, że jedziemy na targi albo robimy warsztaty mówiłam tak jasne, że biorę w tym udział. I nie żałuję, bo dzięki tym wspólnym akcjom nauczyłam się czegoś, czego nie dają studia na architekturze wnętrz, a co mają prawdziwi pasjonaci. To coś to dbałość o dobór detali, dodatków, tkanin i elementów, które nadają wnętrzu charakter i klimat tak jak na zdjęciach poniżej.

Staffagepl-0325

zdjęcia z katalogu „Choinkowa książka marzeń, prezentów i wrażeń”

Staffagepl-0069 (1)

zdjęcia z katalogu „Choinkowa książka marzeń, prezentów i wrażeń”

Staffagepl-0568_rt_m

zdjęcia z katalogu „Choinkowa książka marzeń, prezentów i wrażeń”

Dzięki wspólnym wyjazdom zawarłam znajomości i przyjaźnie z prawdziwymi pasjonatkami projektowania i designu. Dziś z wielką przyjemnością pokażę efekty naszej wspólnej pracy – pierwszy katalog świątecznych stylizacji i inspiracji „Choinkowa książka marzeń, prezentów i wrażeń”, który dedykuję wszystkim moim czytelnikom.

katalog

link pod obrazkiem

Za wspólną pracę pełną emocji i wrażeń dziękuje koleżankom z grupy Bloggirls 😉 Uli (interiordesign.blog), Dagmarze (forelements), Kasi (homeglamournow), Marcie i Lidce (lostintimeblog) oraz Karolinie (staffage) za piękne zdjęcia i wiele cierpliwości przy tworzeniu katalogu.

Staffagepl-0172

zdjęcia z katalogu „Choinkowa książka marzeń, prezentów i wrażeń”

 zdjęcia: staffage

7 Responses to “Choinkowa książka marzeń, prezentów i wrażeń”

  1. Dagmara FORelements

    Poznanie Was i stworzenie BlogGirls to przearcycudowny skutek uboczny założenia bloga! Wspólne wyjazdy ( Wchodzisz w to? 🙂 ), wspólna praca i spotkania! Ten katalog nie mógł wyjść zły, bo w tym jest serce!

    Odpowiedz
  2. Home Glamour Now

    Kasiu, dziękuję za spokój i balans, rzeczowość i niesamowitą zdolność racjonalnego oceniania sytuacji, dzięki czemu Twój równowaga udziela się innym

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Basic HTML is allowed. Your email address will not be published.

Subscribe to this comment feed via RSS