LogoNEWKiedy wszyscy zdążyli się pochwalić swoją obecnością w LABEL magazine w dziale Blogerzy polecają, ja wciąż nękałam panią z kiosku czy mój LABEL już jest. Zamówiony specjalnie dla mnie w ilości jednego egzemplarza, świeży, piękny, pachnący designem i wyjątkowo mocno pachnący farbą, dotarł z kilkudniowym opóźnieniem.

LABEL to jeden z najlepszych europejskich magazynów poświęconych tematyce design, sztuki i architektury. Choć na rynku jest dopiero od maja 2012 roku dwumiesięcznik „Label. Addicted to Design” z miejsca znalazł się w czołówce najpopularniejszych i najbardziej poważanych publikacji poświęconych sztuce, architekturze i designowi.

LogoNEW

Moja przygoda z Label’em zaczęła się podczas prezentacji w salonie BoConcept w Warszawie, gdzie LABEL pełnił funkcję patrona medialnego. Właśnie tam miałam przyjemność poznać Magdę Świć, która w wydawnictwie pełni funkcję dyrektora publikacji. Spotkanie zaowocowało propozycją pod tytułem TY+ LABEL. Zostałam zaproszona do tworzenia swojego mini-bloga na stronie: www.label-magazine.com.

Blog jest już w budowie, a w najnowszym majowo-czerwcowym numerze prezentacja blogerów. Zdradzamy nasze marzenia, fascynacje i obsesje, oczywiście te związane z designem. Można też poczytać o odkryciach i talentach i pozaglądać innym ludziom do domów. 

kasiaklik

daga

Dla pasjonatów designu LABEL  to cenna lektura. Oswaja z wielkim designem, inspiruje zawartością i przybliża trendy. Co więcej, w odróżnieniu od wielu pism, warto go nie tylko oglądać ale nawet poczytać, bo ich teksty naprawdę poszerzają horyzonty. Ja najbardziej lubię wersję papierową, ale nowości najszybciej docierają na label-magazine.com

20140530_135756

LABEL na blogerskim spotkaniu z firmą BMHousing

zdjęcia: klikinterior, label-magazine

 

 

One Response to “Blogerzy polecają. Ty+LABEL”

  1. Dagmara FORelements

    Zgadzam się z Tobą w 100%. „Label” to też jeden z moich ulubionych magazynów, jest naprawdę świetny. A gościć na ich łamach… Czysta przyjemność 🙂

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Basic HTML is allowed. Your email address will not be published.

Subscribe to this comment feed via RSS

%d blogerów lubi to: