prodotti-108666-rel56b4086ffe8b48d2a0b82696c843337cPo raz pierwszy w mojej blogowej przygodzie dostałam produkt do testowania. Produkt nie byle jaki, bo od firmy Hansgrohe. Dobra wiadomość jest taka, że każdy może zostać testerem tego produktu. A kolejna dobra wiadomość, że po przetestowaniu produkt zostaje z Tobą, czy Ci się podoba czy nie.

Przedmiotem testu jest główka prysznicowa o zachęcającej nazwie Raindance Select. Największą zaletą jest to, że a po użyciu zgodnie z przeznaczeniem zapewnia niewiarygodne uczucie czystości. No tak, ale to ma każdy prysznic. Co wyróżnia Raindance selekt od innych główek prysznicowych?

press_1209_RD_Select_E_120_hand_shower

O swoich wrażeniach napisała moja 11 letnia córka pisarka (klubmarzycieli.blogspot.com), która lubi pisać o wszystkim, i jak to z dziećmi bywa, jako pierwsza musiała przetestować nowe urządzenie:

Zwykle włączam mój ulubiony strumień, który rozpryskuje się na wszystkie strony zupełnie jak deszcz. Kiedy pod nim stoję mam wrażenie, że stoję pod małą białą chmurką, która kropi milionami drobnych kropelek..

Bigstock_19486625Są też inne strumienie. Wystarczy nacisnąć guzik select żeby włączyć prawdziwy relaks. Strumień jest relaksujący, ale ostro masuje plecy zupełnie jak profesjonalny masażysta.

Te strumienie są inspirujące, najpierw każdy z nich toczy kółko, a potem wszystkie się stykają. Jest jeszcze jedna kategoria, czyli wszystkie strumienie razem.

sss

press_130316_RDSelectHandbrause_730x330

Podsumowując – obie jesteśmy zachwycone przyciskiem select, za pomocą którego w mig można wybrać właściwy strumień. Czysta przyjemność, bez zbędnego kręcenia, jak to było w moim starym prysznicu. Różnorodne strumienie dają możliwość różnych doznań w zależności od potrzeby albo nastroju. 

O rodzajach strumieni, rewelacyjnym przycisku który w mig zmienia rodzaj doznań cielesnych oraz o tym jak wygrać główkę prysznicową można poczytać na stronie hansgrohe.pl 

Dla mnie rzeczą równie istotną jak jakość jest wygląd każdego urządzenia. Ten trafia w mój gust idealnie. Główkę Raindance Select S 120 3 jet wyróżnia prosty, nie narzucający się design. Biel połączona z chromem idealnie wpisze się w klimat ponadczasowej łazienki

Dom to mój azyl. Lubię w nim mieszkać, pracować i przeżywać małe radości. Lubie kiedy wszystko działa w nim niezawodnie i jest piękne. Dlatego wyszukuję wyjątkowych produktów, które sprawiają, że codzienność jest przyjemnością. 

No dobra, to poczekaj do kąpieli, wypróbuj wszystkie kategorie i rozkoszuj się magią deszczowego baletu. Nie zapomnij się wykąpać!

zdjęcia: hansgrohe