Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-3Fotografia wnętrz to trudna dziedzina. Żeby zrobić wnętrzu dobre zdjęcie, nie wystarczy doskonały sprzęt i wiedza z zakresu fotografii. Znacznie ważniejsza jest dobra stylizacja wykonana na potrzeby ujęcia.

Paulina Arcklin jest znanym fotografem wnętrz. Fotografuje zwykłe przedmioty, sklepy, kolekcje firm, a także prywatne domy. Ale jej zdjęcia to mistrzostwo.

Artystka nie zajmuje się aranżacją ani stylizacją wnętrz. Interesuje ją tylko to jak sprawić, żeby wnętrze wyglądało dobrze na zdjęciu. 

Jedną z jej ostatnich prac była sesja dla Couleur Locale – eklektycznego sklep z meblami i elementami wyposażenia wnętrz z całego świata. Pomimo dużej liczby obiektów żaden element dekoracji nie jest pozostawiony przypadkowi. 

Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-3

Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-4 Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-5Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-2 COULEUR-LOCALE-8990 COULEUR-LOCALE-9241COULEUR-LOCAL_8781COULEUR-LOCALE-9164COULEUR-LOCALE-9213COULEUR-LOCALE-8811

Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-10COULEUR-LOCALE-9113COULEUR-LOCALE-9128 Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-14 Couleur-Locale-Concept-store-in-Belgium-22COULEUR-LOCALE-8900

Więcej zdjęć: paulinaarcklin.nl, couleurlocale.eu 

One Response to “Wnętrze – trudny temat dla fotografa”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Basic HTML is allowed. Your email address will not be published.

Subscribe to this comment feed via RSS

%d blogerów lubi to: