Moodboard, warsztaty stylizacji

Moodboard, warsztaty stylizacji

W weekend biorę udział w warsztatach stylizacji zorganizowanych przez Ulę Michalak z interiorsdesignblog.com, udekorujdom.pl i Gosię Andryszczak z Dekoratorni. Patronat medialny objęło DOMO+ i urzadzamy.pl

Warunkiem uczestnictwa było przygotowanie moodboardu na zadany temat. Mój moodboard to salon w stylu loftowym. Nad wyborem najlepszych prac debatowali styliści i architekci. Ostatecznie zdecydowano, iż podczas warsztatów, w nowo powstającym showroomie Udekoruj Dom, w Łodzi powstanie osiem aranżacji.

Moodboard to taki kolaż, tablica inspiracji którą możemy wykorzystać przy projektowaniu wnętrza, ale nie tylko. Moodbord może dotyczyć mody, urody, stylu życia, posiłku albo nastroju. Ostatnio pojawia się coraz częściej jako dekoracja. Ale o tym w innym wpisie.

Moją partnerką została Diana Marzejon z szczesciejestwyborem.blogspot.com. Naszym zadaniem będzie aranżacja pokoju młodzieżowego w stylu loftowym z wykorzystaniem produktów dostępnych w salonie Udekoruj Dom. Styl bliski nam obu, jednak sama aranżacja będzie w dużym stopniu improwizacją. Mile widzialne są projekty DIY (Do It Yourself), więc będę miała okazję zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie. Na szczęście moja partnerka stale coś przerabia i wytwarza własnoręcznie więc mam nadzieję uda nam się wspólnie coś wykreować. 

Relacja z warsztatów wraz z sesją fotograficzną będzie na stronie domo+ i urządzamy.pl. Zapowiedź na DOMO+ i interiorsdesignblog.com

Poniżej mój moodbord, salon w stylu loftowym oraz zdjęcie które było najważniejszą inspiracją. 

PROJEKT

hustawka-miasto

zródło: domo+, interiorsdesign.blogspot.com, pinterest